• Egede İlk Ders 62 Yıl Sonra Yeniden Tazelendi - Sondakik Haber (Basın Bildirisi)

  Egede İlk Ders 62 Yıl Sonra Yeniden Tazelendi
  Sondakik Haber (Basın Bildirisi)
  Ege Üniversitesi'nin (EÜ) eğitim öğretime başlaması nedeniyle 62 yıl önce dönemin Cumhurbaşkanı Celal Bayar ile Başbakanı Adnan Menderes'in katılımıyla düzenlenen törendeki heyecan, yarım asırdan fazla bir süre sonra tekrar yaşandı. Ege'nin incisi ...en meer »
 • Egede Kuvvetli Rüzgara Dikkat | Sondakik Haber - Sondakik Haber (Basın Bildirisi)

  Sondakik Haber (Basın Bildirisi)
  Egede Kuvvetli Rüzgara Dikkat | Sondakik Haber
  Sondakik Haber (Basın Bildirisi)
  Sondakika Haberleri, En Son Haberler, Yerel Haberler sondakika, Trend Haberler, Sondakika Haberleri İnternet, Sondakik Haber.en meer »
 • Egede Kuvvetli Rüzgara Dikkat - Sondakik Haber (Basın Bildirisi)

  Sondakik Haber (Basın Bildirisi)
  Egede Kuvvetli Rüzgara Dikkat
  Sondakik Haber (Basın Bildirisi)
  Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi, Ege Bölgesi genelinde yarın beklenen kuvvetli rüzgar nedeniyle uyarıda bulundu. Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezinden yapılan son değerlendirmeye göre; yarın batı ...en meer &raqu
 • Ege'de kadın cinayetleri azalıyor - Yeni Asır

  Yeni Asır
  Ege'de kadın cinayetleri azalıyor
  Yeni Asır
  Umut Vakfı'nın yaptığı araştırmaya göre, Ege ve Doğu Anadolu Bölgesi'nde kadın cinayetlerinin önceki yıla göre azaldığı, Marmara, İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesi'nde arttığı görülüyor. Umut Vakfı'nın "2017 Kadın Cinayetleri" araştırması, Ege ve Doğu ...en me
 • Advertentie

 • Ege'de baharı karşılamanın en iyi 10 rotası - Yeni Asır

  Yeni Asır
  Ege'de baharı karşılamanın en iyi 10 rotası
  Yeni Asır
  Birinci cemrenin 20 Şubat'ta havaya, ikinci cemrenin 27 Şubat'ta suya, üçüncü Cemre'nin 6 Mart'ta (artık yıllarda 5 Mart) toprağa düştüğü varsayıldığına göre üçüncü cemrenin düşmesine de az bir zaman kaldı. Yani bahar geldi. Evlere, AVM'lere ...
 • Ege'de hava sıcaklığı artacak - Yeni Asır

  Yeni Asır
  Ege'de hava sıcaklığı artacak
  Yeni Asır
  Yarından itibaren Akdeniz üzerinden gelecek ılık ve yağışlı havanın etkisinde kalacak bölgede mevsim normallerinin altında seyreden sıcaklıklar, yarından itibaren artarak normal değerlerin üzerine çıkacak. YAĞIŞ MİKTARLARI. Açıklamada, 27-28 Şubat ...en meer »
 • Aqqaluaq Egede - Ministry of Foreign Affairs of Denmark

  Aqqaluaq Egede
  Ministry of Foreign Affairs of Denmark
  First of all, I would like to take this opportunity to thank the organisers of this important conference. As a planet, we are currently facing some major challenges. Challenges that will impact us all, and which have such far-reaching consequences that ...
 • Aqqaluaq B. Egede - Ministry of Foreign Affairs of Denmark

  Aqqaluaq B. Egede
  Ministry of Foreign Affairs of Denmark
  First of all, I would like to take this opportunity to thank the organisers of this important conference. As a planet, we are currently facing some major challenges. Challenges that will impact us all, and which have such far-reaching consequences that ...en meer »
 • Advertentie

 • Ege'de Göçmen kurtarma operasyonu - Haber Mat

  Haber Mat
  Ege'de Göçmen kurtarma operasyonu
  Haber Mat
  İzmir'in Dikili bölgesi açıklarında yasa dışı yollarla Yunan Adaları'na geçmek isterken plastik botları alabora olan ve kayalıklarda zorda kalan yerleşimcilerin kurtarılması için çalışmalar başlatıldı. Anasayfa GÜNDEM Ege'de Göçmen kurtarma operasyonu ...en meer »
 • Ege'de teknik kıyım - Yeni Asır

  Yeni Asır
  Ege'de teknik kıyım
  Yeni Asır
  Süper Lig, 1'inci Lig, 2'nci Lig ve 3'üncü Lig'de yer alan 19 takımdan 9'u daha ilk yarı tamamlanmadan toplam 13 teknik adamla yollarını ayırdı. 2'nci Lig'deki Altay, Bucaspor ve Nazilli Belediyespor'da dün 3 çalıştırıcı birden gün içinde kulüpten ...en meer »
 • Ege'de ihracat rekoru - Yeni Asır

  Yeni Asır
  Ege'de ihracat rekoru
  Yeni Asır
  Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) kanalıyla yapılan ihracat aylık bazda rekor kırarak 1 milyar 182 milyon dolar oldu. EİB Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk, yazılı açıklamasında, birlik kanalıyla yapılan ihracatın artış oranının kasım ayında ülke ...en meer »
 • Egede hava durumu - Saruhanli

  Saruhanli
  Egede hava durumu
  Saruhanli
  MANİSA - Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemizin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Ege Bölgesi ve Batı Akdeniz ile Edirne, Çanakkale, Eskişehir ve Ankara çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer ...en meer »
 • Advertentie

 • Egede Kayıp 8 Mülteciden Birinin Cesedine Ulaşıldı - Güney Ege

  Güney Ege
  Egede Kayıp 8 Mülteciden Birinin Cesedine Ulaşıldı
  Güney Ege
  Muğla'nın Bodrum ilçesinden Yunanistan'ın Kalimnos Adası'na kaçakları taşıyan botun batması sonucu kaybolan 8 mülteciden birinin cesedine ulaşıldı. Bodrum'dan yasa dışı yollardan Yunanistan'