• Bülent Tulun, "Dick Advocaat'ı Dursun Özbek'e önerdim" - Haber Yıldızı

  Haber Yıldızı
  Bülent Tulun, "Dick Advocaat'ı Dursun Özbek'e önerdim"
  Haber Yıldızı
  Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Bülent Tulun katıldığı bir programda Fenerbahçe'nin Hollandalı teknik adamı Advocaat hakkında flaş bir açıklamada bulundu. 06 Ocak 2017 Cuma 12:57. Bülent Tulun, "Dick Advocaat'ı Dursun Özbek'e önerdim". 0 0 ...and more &raqu
 • Lecture on Ibn Tulun at MIA this Wednesday - Gulf Times

  Gulf Times
  Lecture on Ibn Tulun at MIA this Wednesday
  Gulf Times
  The fascinating history of Ahmad Ibn Tulun (835-84), who became the founder of the first independent state of Egypt in the modern era and builder of Egypt's short-lived third capital of the Islamic era, Al-Qata'i', is the subject of what promises to be ...and more »
 • Bülent Tulun: "Ribery Bizim hatamız" - Webaslan

  Webaslan
  Bülent Tulun: "Ribery Bizim hatamız"
  Webaslan
  Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, eski başkan Ünal Aysal döneminde kritik görevler üstlenen Bülent Tulun, A Spor'da açıklamalarda bulundu. 06 Haziran 2016 Pazartesi - 22:36 Webaslan.com ...
  Eski Galatasaraylı yönetici Bülent Tulun'dan Ribery itirafıAjans Haberall 3 news articles »
 • Bülent Tulun'dan Ribery itirafı - Yeni Şafak

  Yeni Şafak
  Bülent Tulun'dan Ribery itirafı
  Yeni Şafak
  Galatasaray eski yöneticilerinden Bülent Tulun, Frank Ribery'nin bedelsiz olarak takımdan ayrılmasının tamamen kendi suçları olduğunu söyledi. Bülent Tulun, geçtiğimiz sezon başında Berbatov'u Galatasaray'a önerdiğini ancak kabul edilmediğini belirtti.
 • Advertisement

 • Atiba'nın transferini Bülent Tulun açıkladı - Akşam

  Akşam
  Atiba'nın transferini Bülent Tulun açıkladı
  Akşam
  Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Bülent Tulun, Beşiktaşlı taraftarları ve teknik direktör Şenol Güneş'i üzecek bir haber verdi. Bülent Tulun A Spor canlı yayınında, "Beşiktaş'ın hayati kaybı Atiba. Ben West Ham United ile transferinin bittiğini duydum.
  Bülent Tulun, Atiba'nın West Ham'a
 • Bülent Tulun, Atiba'nın West Ham'a transfer olduğunu iddia etti - Goal Turkey

  Goal Turkey
  Bülent Tulun, Atiba'nın West Ham'a transfer olduğunu iddia etti
  Goal Turkey
  Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Bülent Tulun, Beşiktaş'ın kilit isimlerinden Atiba Hutchinson'ın West Ham United'a transfer olduğunu iddia etti. A Spor'da bir futbol programına konuk olan Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Bülent Tulun, flaş bir ...
  ATİBA GİDİYOR ! BÜLENT TULUN AÇIKLADI...Spor3.c
 • Atiba, West Ham ile Sözleşme İmzaladı" - Son Dakika

  Son Dakika
  Atiba, West Ham ile Sözleşme İmzaladı"
  Son Dakika
  Galatasaray eski yöneticisi Bülent Tulun, "Beşiktaş'ın hayati kaybı Atiba. Çok sağlam kaynaktan aldığı bilgiye göre yüzde yüz olmasa da transfer bitmiş." dedi. 17 saat önce. Bülent Tulun: Atiba, West Ham ile Sözleşme İmzaladı, System.String ...and more »
 • Bülent Tulun: " En Kolay Transferimiz Elmander Olmuştu." - Son Dakika

  Son Dakika
  Bülent Tulun: " En Kolay Transferimiz Elmander Olmuştu."
  Son Dakika
  GEVREK VE TANRIVERDİ BAKAN İLE GÖRÜŞMEK İÇİN MALATYA'DA - Yeni Malatyaspor'da gelecek dönem başkanlık için adı geçen Hikmet Tanrıverdi ve mevcut başkan Adil Gevrek, çeşitli ziyaretler ve bir.
 • Advertisement

 • Bülent Tulun: “Ribery'nin bedelsiz gitmesi tamamen bizim hatamız” - Acunn

  Acunn
  Bülent Tulun: “Ribery'nin bedelsiz gitmesi tamamen bizim hatamız”
  Acunn
  Galatasaray eski yöneticilerinden Bülent Tulun, Frank Ribery'nin bedelsiz olarak takımdan ayrılmasının tamamen kendi suçları olduğunu söyledi. Bülent Tulun, geçtiğimiz sezon başında Berbatov'u Galatasaray'a önerdiğini ancak kabul edilmediğini belirtti.and more »
 • Bülent Tulun: Atiba Beşiktaş'ın hayati kaybı - Eylül Gazetesi

  Eylül Gazetesi
  Bülent Tulun: Atiba Beşiktaş'ın hayati kaybı
  Eylül Gazetesi
  Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Bülent Tulun Beşiktaşlı Atiba Hutchinson hakkında şok açıklamalar yaptı. Bülent Tulun'un Atiba Hutchinson açıklaması Beşiktaşlı taraftarları ve Şenol Güneş'i üzecek. Atiba Hutchinson hakkınca şok bir açıklama ya
 • Bülent Tulun: "Dursun Özbek hoca sordu, ona önerdim" - Sporx

  Sporx
  Bülent Tulun: "Dursun Özbek hoca sordu, ona önerdim"
  Sporx
  Galatasaraylı eski yönetici Bülent Tulun, Dursun Özbek'e Martin Jol ve Dick Advocaat'ı önerdiğini söyledi. Kaynak: Sporx.com. CROPY. Tweet · Follow @sporx. ImagePlus. Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz. 06 Haziran 2016 22:43.
  Bülent Tulun: “Ribery'nin bedelsiz gitmesi tamamen bizim hatamız”Acunnall 3 news
 • Bülent Tulun'dan Ribery itirafı - Galatasaray Haberleri

  Galatasaray Haberleri
  Bülent Tulun'dan Ribery itirafı
  Galatasaray Haberleri
  Bülent Tulun, Franck Ribery'nin bedelsiz olarak takımdan ayrılmasının tamamen kendi suçları olduğunu söyledi. Bülent Tulun, geçtiğimiz sezon başında Berbatov'u Galatasaray'a önerdiğini ancak kabul edilmediğini belirtti. Franck Ribery'nin kısa süren ...and more »
 • Advertisement

 • Desa Tulun Punya Andalan Embung - JOGLOSEMAR

  JOGLOSEMAR
  Desa Tulun Punya Andalan Embung
  JOGLOSEMAR
  MEMETRI EMBUNG-Seni jathilan ditampilkan dalam kegiatan Memetri Embung Tambaksari di Desa Talun, Kecamatan Kemalang. Kawasan Lereng Merapi sampai saat ini masih sering jadi langganan bencana kekeringan Namun, warga di Desa Talun, ...
 • HABER: Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun Açıklaması haberi - Haberler

  HABER: Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun Açıklaması haberi
  Haberler
  Eskişehirspor İdari Menajeri Özgür Tulun, rakiplerinin maçlarda kendilerine gösterdiği ciddiyeti her takıma karşı sergilemesini istedi. Eskişehirspor İdari Menajeri Özgür Tulun, rakiplerinin maçlarda kendilerine gösterdiği ciddiyeti her takıma karşı ...and more »
 • Hocayı Tulun arıyor - Sabah

  Sabah
  Hocayı Tulun arıyor
  Sabah
  Eski başkan Duygun Yarsuvat'ın görevine son verdiği Galatasaray Başkanı Özbek'in liseden sınıf arkadaşı Bülent Tulun; Belçika'da Besnik Hasi, Hein Vanhaezbrouck ve Erik Gerets ile temasta... Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yeni teknik direktörü ...and more »
 • Tulun'dan Keser iddialarına yanıt - Webaslan

  Webaslan
  Tulun'dan Keser iddialarına yanıt
  Webaslan
  Bülent Tulun, Galatasaray'da yeniden göreve başlayacağı ve başkan Dursun Özbek'e Erdal Keser'i Sportif Direktör olarak önerdiği iddialarına cevap verdi. 15 Nisan 2016 Cuma - 10:12. Tulun'dan Keser iddialarına yanıt. Galatasaray'da Erdal Keser'in ...and more »
 • Bülent Tulun Erdal Keser'i Galatasaray'a önerdiği iddialarını yanıtladı - Sporcope

  Sporcope
  Bülent Tulun Erdal Keser'i Galatasaray'a önerdiği iddialarını yanıtladı
  Sporcope
  Bülent Tulun, Erdal Keser'in Sportif Direktörlük konusunda Galatasaray'a önerildiği ile ilgili haberlere yanıt verdi. Bülent Tulun, Galatasaray'da yeniden göreve başlayacağı ve başkan Dursun Özbek'e Erdal Keser'i Sportif Direktör olarak önerdiği ...and more »
 • Bülent Tulun'dan Galatasaray açıklaması! - Cumhuriyet

  Cumhuriyet
  Bülent Tulun'dan Galatasaray açıklaması!
  Cumhuriyet
  Bülent Tulun, Galatasaray'da yeniden göreve başlayacağı ve başkan Dursun Özbek'e Erdal Keser'i Sportif Direktör olarak önerdiği iddialarına cevap verdi. Bunlarla da ilgilenebilirsiniz. Galatasaray, Erdal Keser ile anlaştı · Keser'e sportif direktörlük ...and more »
 • Tulun'dan yalanlama - Aktif Medya

  Aktif Medya
  Tulun'dan yalanlama
  Aktif Medya
  Erdal Keser'i sportif direktörlüğe getirmek istediği ileri sürülen Bülent Tulun, iddiaları yalanladı. Keser'i 2.5 yıldır görmediğini belirten Tulun, "Dursun Özbek'le sınıf arkadaşıyız. Ancak ne hoca ne de sportif direktörü belirlemek için yetkim ve ...and more »
 • Cairo's Mosque of Ahmed Ibn Tulun is a tranquil stop amid the turmoil - The Denver Post

  Cairo's Mosque of Ahmed Ibn Tulun is a tranquil stop amid the turmoil
  The Denver Post
  An Egyptian Muslim pauses inside Mosque of Ahmed Ibn Tulun in Cairo. The mosque, completed in 879, is considered the city's oldest that has survived in its original form. (Mosa'ab Ehsamy, Associated Press file). CAIRO — Amid Cairo's cramped mass of ...and more »
 • Hayat Bilgisi'nin Beton Ayşe'si Hayfa Safi Tulun şimdi ne yapıyor? - Radikal

  Radikal
  Hayat Bilgisi'nin Beton Ayşe'si Hayfa Safi Tulun şimdi ne yapıyor?
  Radikal
  Hayat Bilgisi dizisi ile hayatımıza girdi, canlandırdığı 'Beton Ayşe' karakteri televizyon izleyicisinin hafızalarında yer edindi.Dizi bittikten sonra farklı projelerle izleyici karşısına çıktı. Ancak onlar 'Hayat Bilgisi' kadar uzun soluklu olmadı ...
 • Hayat Bilgisi'nin Beton Ayşe'si Hayfa Safi Tulun şimdi ne yapıyor? - Haber3.com

  Haber3.com
  Hayat Bilgisi'nin Beton Ayşe'si Hayfa Safi Tulun şimdi ne yapıyor?
  Haber3.com
  Hayat Bilgisi'nin Beton Ayşe'si Hayfa Safi Tulun şimdi ne yapı 1 Hayat Bilgisi dizisi ile hayatımıza girdi, canlandırdığı 'Beton Ayşe' karakteri televizyon izleyicisinin hafızalarında yer edindi.Dizi bittikten sonra farklı projelerle izleyici karşısına ...and more »
 • Hayat Bilgisi'nin Beton Ayşe'si Hayfa Safi Tulun şimdi nerede, ne yapıyor? - Hürriyet

  Hürriyet
  Hayat Bilgisi'nin Beton Ayşe'si Hayfa Safi Tulun şimdi nerede, ne yapıyor?
  Hürriyet
  Hayat Bilgisi dizisi ile hayatımıza girdi, canlandırdığı 'Beton Ayşe' karakteri televizyon izleyicisinin hafızalarında yer edindi.Dizi bittikten sonra farklı projelerle izleyici karşısına çıktı. Ancak onlar 'Hayat Bilgisi' kadar uzun soluklu olmadı ...and more »
 • Reservoar Tulun Baru Separuh Kapasitas Produksi Dimanfaatkan - Pos Kupang

  Reservoar Tulun Baru Separuh Kapasitas Produksi Dimanfaatkan
  Pos Kupang
  POS KUPANG.COM, KUPANG - Badan Layanan Umum Daerah Sistem Penyediaan Air Minum (BLUD-SPAM) Provinsi NTT membangun sebuah reservoir baru di Tulun, Kabupaten Kupang berkekuatan 1.000 kubik. Saat ini, pembangunan reservoir baru ...
 • Über den Gelehrten Ibn Tulun, den Damaszener Stadtteil Al-Salihiyya und die ... - Islamische Zeitung (Abonnement)

  Über den Gelehrten Ibn Tulun, den Damaszener Stadtteil Al-Salihiyya und die ...
  Islamische Zeitung (Abonnement)
  Sie sind hier: Home >> Bildung >> Über den Gelehrten Ibn Tulun, den Damaszener Stadtteil Al-Salihiyya und die Verinnerlichung der Hadithe. Von Tasnim El-Naggar. 28.01.2016 Über den Gelehrten Ibn Tulun, den Damaszener Stadtteil Al-Salihiyya und die ...
 • Mancini dönemi bitti mi? - Yeni Bursa

  Yeni Bursa
  Mancini dönemi bitti mi?
  Yeni Bursa
  Sarı-kırmızılı kulüp, Roberto Mancini'nin yerine teknik adam arayışına başlandığı ve Alman çalıştırıcı Ottmar Hitzfeld ile görüşme yapıldığı yönündeki haberler hakkında açıklama yaptı. Galatasaray 'ın internet sitesinde yer alan açıklama şöyle: ” Bug
 • Terim hangi şarta dönecek? - Yeni Bursa

  Yeni Bursa
  Terim hangi şarta dönecek?
  Yeni Bursa
  Galatasaray'daki görevine son verilen Fatih Terim, Galatasaray'a bir daha sadece başkan olarak döneceğini ve cep telefonu konusuna açıklık getirdi. Teknik direktör Fatih Terim'in görevine son verilmesinin ardından G.Saray taraftarı Florya'ya akın etti.and more »
 • Как убрать заклинания ? → tulun-admin.ru - НеваИнфо

  НеваИнфо
  Как убрать заклинания ? → tulun-admin.ru
  НеваИнфо
  Привет, я как-то писал о виндовс 8 и упом
 • Bülent Tulun ilgilendikleri isimleri ilk kez açıkladı! - Karabük Güncel Haber (Basın Bildirisi)

  Karabük Güncel Haber (Basın Bildirisi)
  Bülent Tulun ilgilendikleri isimleri ilk kez açıkladı!
  Karabük Güncel Haber (Basın Bildirisi)
  Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Bülent Tulun, A Spor canlı yayınında Galatasaray'ın ilgilendiği isimleri açıkladı. Bu haber 2016-01-06 01:56:05 eklenmiştir. Bülent Tulun, takımımızın forvet transferi ile ilgili konuşu
 • Bülent Tulun ilk kez açıkladı - Galatasaray Haberleri

  Galatasaray Haberleri
  Bülent Tulun ilk kez açıkladı
  Galatasaray Haberleri
  Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Bülent Tulun, A Spor canlı yayınında Galatasaray'ın ilgilendiği isimleri açıkladı. 05 Ocak 2016 Salı 23:13. ImagePlus. Bülent Tulun ilk kez açıkladı. 0. Bülent Tulun, takımımızın forvet transferi ile ilgili ...
  Bülent Tulun ilgilendikleri isimleri ilk
 • Bülent Tulun'un annesi toprağa verildi - Fanatik - Fanatik

  Fanatik
  Bülent Tulun'un annesi toprağa verildi - Fanatik
  Fanatik
  Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Bülent Tulun'un vefat eden annesi Güzin Tulun'un cenazesi bugün Levent Camii'nden kaldırıldı. 16 Aralık 2015, Çarşamba Yorum Yaz. A+ A-. Bülent Tulun'un annesi toprağa verildi. Galatasaray'ın eski yöneticilerinden ...
 • Bülent Tulun'un annesi toprağa verildi - Fanatik

  Fanatik
  Bülent Tulun'un annesi toprağa verildi
  Fanatik
  Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Bülent Tulun'un vefat eden annesi Güzin Tulun'un cenazesi bugün Levent Camii'nden kaldırıldı. 16 Aralık 2015, Çarşamba 17:42 Yorum Yaz. A+ A-. Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Bülent Tulun'un annesi Güzin Tulun, ...
 • Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun: - HABERTURK

  Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun:
  HABERTURK
  ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor İdari Menajeri Özgür Tulun, Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında sahalarında yapacakları Kasımpaşa maçını kazanarak, 3 puanı taraftarlarına armağan edeceklerini söyledi. Tulun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde ...and more »
 • Tulun: "Taraftarımızla tekrar barışacağız.." - Ajansspor

  Ajansspor
  Tulun: "Taraftarımızla tekrar barışacağız.."
  Ajansspor
  Eskişehirspor İdari Menajeri Özgür Tulun, Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında sahalarında yapacakları Kasımpaşa maçını kazanarak, 3 puanı taraftarlarına armağan edeceklerini söyledi. Tarih 18 Eylül 2015 , 18:07. Yorum. Tulun: Taraftarımızla tekrar ...
  Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun
 • Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun Açıklaması - Beyaz Gazete

  Beyaz Gazete
  Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun Açıklaması
  Beyaz Gazete
  Eskişehirspor İdari Menajeri Özgür Tulun, Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında sahalarında yapacakları Kasımpaşa maçını kazanarak, 3 puanı taraftarlarına armağan edeceklerini söyledi. Tulun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde geride kalan 4 ...and more »
 • Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun Açıklaması - Haberler

  Ajansspor
  Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun Açıklaması
  Haberler
  Eskişehirspor İdari Menajeri Özgür Tulun, Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında sahalarında yapacakları Kasımpaşa maçını kazanarak, 3 puanı taraftarlarına armağan edeceklerini söyledi. Eskişehirspor İdari Menajeri Özgür Tulun, Spor Toto Süper Lig'in 5.
  Tulun: "Taraftarımızla tekrar bar
 • Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun: - Haber7.com

  Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun:
  Haber7.com
  Eskişehirspor İdari Menajeri Özgür Tulun, Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında sahalarında yapacakları Kasımpaşa maçını kazanarak, 3 puanı taraftarlarına armağan edeceklerini söyledi. Tulun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde geride kalan 4 ...and more »
 • Ciri Khas Masjid Ibnu Tulun - Republika Online

  Republika Online
  Ciri Khas Masjid Ibnu Tulun
  Republika Online
  REPUBLIKA.CO.ID, JAKARTA -- Ciri khas dari Masjid Ibnu Tulun ini adalah menara spiral yang ada di bagian belakang masjid. Arsitektur menara berbentuk spiral ini juga dapat ditemui pada bangunan Masjid Agung Samarra di Irak. Sejarawan arsitektur ...and more »
 • Masjid Ibnu Tulun, Bukti Kejayaan Islam di Mesir - Republika Online

  Republika Online
  Masjid Ibnu Tulun, Bukti Kejayaan Islam di Mesir
  Republika Online
  REPUBLIKA.CO.ID, JAKARTA -- Mesir terkenal dengan peradabannya yang gemilang. Seperti piramida, patung sphinx, Istana Luxor, Museum Karnak, Kuil Qarun El-Fayyum, dan Alexandria (Iskandariyah). Dan, bagi yang pernah ke Mesir, tentu mereka tak ...and more »
 • Sosok di Balik Kemegahan Masjid Ibnu Tulun - Republika Online

  Republika Online
  Sosok di Balik Kemegahan Masjid Ibnu Tulun
  Republika Online
  REPUBLIKA.CO.ID, JAKARTA -- Masjid Ibnu Tulun. Sesuai namanya, tentunya orang akan merujuk pada nama yang tertera sebagai pendirinya. Misalnya, Masjid Amru bin Ash, ia didirikan oleh Amru bin Ash. Demikian juga dengan Masjid Ibnu Tulun, tentu ...and more »
 • Sosok Dibalik Kemegahan Masjid Ibnu Tulun - Republika Online

  Republika Online
  Sosok Dibalik Kemegahan Masjid Ibnu Tulun
  Republika Online
  REPUBLIKA.CO.ID, JAKARTA -- Masjid Ibnu Tulun. Sesuai namanya, tentunya orang akan merujuk pada nama yang tertera sebagai pendirinya. Misalnya, Masjid Amru bin Ash, ia didirikan oleh Amru bin Ash. Demikian juga dengan Masjid Ibnu Tulun, tentu ...and more »
 • PHOTO GALLERY: Inside Cairo's oldest mosque of Ibn Tulun - Ahram Online

  Ahram Online
  PHOTO GALLERY: Inside Cairo's oldest mosque of Ibn Tulun
  Ahram Online
  Ahram Online welcomes readers' comments on all issues covered by the site, along with any criticisms and/or corrections. Readers are asked to limit their feedback to a maximum of 1000 characters (roughly 50 words). All comments/criticisms will, however ...
 • Bülent Tulun'dan yalanlama - Mynet Haber

  Mynet Haber
  Bülent Tulun'dan yalanlama
  Mynet Haber
  Galatasaray'da önümüzdeki ay yapılacak başkanlık seçiminde en güçlü isim olarak gösterilen Dursun Özbek'in kazanması halende yönetimine alacağı veya sportif direktör olarak görevlendireceği iddia edilen Bülent Tulun açıklamalar yaptı. Tulun, Dursun ...
  Bülent Tulun geri mi dönüyor?Haberahval! Haber, iş ve yaşam portalıall 12 news articles »
 • Bülent Tulun'dan yalanlama - Ensonhaber

  Ensonhaber
  Bülent Tulun'dan yalanlama
  Ensonhaber
  Skorer'in haberine göre; Galatasaray'da önümüzdeki ay yapılacak başkanlık seçiminde en güçlü isim olarak gösterilen Dursun Özbek'in kazanması halende yönetimine alacağı veya sportif direktör olarak görevlendireceği iddia edilen Bülent Tulun ...
  Bülent Tulun geri mi dönüyor?Haberahval! Haber, iş ve yaşam portalıall 12 news articles »
 • Bülent Tulun'dan yalanlama! - Sözcü

  Sözcü
  Bülent Tulun'dan yalanlama!
  Sözcü
  Galatasaray'da önümüzdeki ay yapılacak başkanlık seçiminde en güçlü isim olarak gösterilen Dursun Özbek'in kazanması halende yönetimine alacağı veya sportif direktör olarak görevlendireceği iddia edilen Bülent Tulun Skorer.com'a açıklamalar yaptı.and more »
 • Bülent Tulun'dan yalanlama! - Milliyet

  Milliyet
  Bülent Tulun'dan yalanlama!
  Milliyet
  Galatasaray'da önümüzdeki ay yapılacak başkanlık seçiminde en güçlü isim olarak gösterilen Dursun Özbek'in kazanması halende yönetimine alacağı veya sportif direktör olarak görevlendireceği iddia edilen Bülent Tulun Skorer.com'a açıklamalar yaptı.and more »
 • Bülent Tulun'dan yalanlama! - Milliyet

  Milliyet
  Bülent Tulun'dan yalanlama!
  Milliyet
  Galatasaray'da önümüzdeki ay yapılacak başkanlık seçiminde en güçlü isim olarak gösterilen Dursun Özbek'in kazanması halende yönetimine alacağı veya sportif direktör olarak görevlendireceği iddia edilen Bülent Tulun Skorer.com'a açıklamalar yaptı.and more »
 • Necati Ateş'ten Tulun'a sitem - Ankara Meydanı

  Minute 15 Türkiye
  Necati Ateş'ten Tulun'a sitem
  Ankara Meydanı
  TRT SPOR'da yayınlanan Futbol VIP programına yıldız oyuncu Necati Ateş katıldı. Yıldız oyuncu sezon başında neden Galatasaray'a transfer olmadığına da cevap verdi. Necati Ateş'ten Tulun'a sitem ...
  Necati Ateş'ten Bülent Tulun'a sitemMinute 15 Türkiye

  all 31 news articles »
 • Es-Es, F.Bahçe maçında 3 puan istiyor - HABERTURK

  HABERTURK
  Es-Es, F.Bahçe maçında 3 puan istiyor
  HABERTURK
  Eskişehirspor İdari Menajeri Özgür Tulun, Fenerbahçe maçına ilişkin, "Fenerbahçe'yi yenip 3 puanı almayı hedefliyoruz. Ligdeki çıkışımızı sürdürmek istiyoruz" dedi. Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye ...

  and more »
 • HABER: Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun haberi - Haberler

  HABER: Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun haberi
  Haberler
  Eskişehirspor İdari Menajeri Tulun: - "Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor maçında çıkışa geçeceğiz"- "Şehrimizin takımımıza sonuna kadar destek olmasını istiyorum" ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor İdari Menajeri Özgür Tulun, 23 Kasım'da yapacakları ...
19 Feb 2017